Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Тут Masi Nayyem вибухнув просто розгромним постом про персональну відповідальність Порошенка, Авакова, Луценка за вкрадені мільярди, втечу «ригів» і провалені реформи. Як прийнято в таких ситуаціях, жодного конкретного факту наведено не було. Хочу допомогти братові народного депутата додати трохи реальності в його, без сумніву, справедливу критику.

Не дуже стежив останнім часом за нашим парламентом, але дуже стежив за проходженням законопроекту 4496, який кардинально спрощує експорт для більш ніж 100-тисячної армії фрілансерів.

І ось дивлюся на результати голосування в першому читанні.

Лещенко – не голосував (на зустрічі з Григоришиним був або в «Сбєрбанку»?).

Чумак – відсутній (Дуже зайнятий боротьбою з корупцією разом з Каськом і Сакварелідзе?).

Парасюк – відсутній (Погнав свою «Шкоду» на ТО?).

Семенченко – відсутній (в їдальні затримався?).

А тепер по фракціях: НФ – 84% «за»; БПП –70% «за»; СП – 69% «за»; «Воля Народу» – 53% «за»; ОПО – 60% «за»; РПЛ – 10% «за»; БЮТ – 5% «за»; «Відродження» – 4% «за».

При цьому, наприклад, Опоблок дав 26 голосів, без яких цей законопроект не був би ухвалений в першому читанні.

Тобто в теорії Порошенко й Аваков винні в провалі реформ, а на практиці – БПП і НФ дали найбільший відсоток голосів за законопроект, в той час як «ляшки» і «юльки» не голосували в принципі, а голоси, яких бракує, дали «ригі».

Ось так і живемо. Хтось намагається робити хоч щось для реформ, домовляється хоч з чортом лисим, а хтось стоїть осторонь, сидячи в парламенті, не вважає себе владою і довго і нудно віщає про мільярди вкрадених грошей, відсутність реформ, корупцію та не забуває при цьому обслужитися в ВІП-залі російського банку.

Шалений популізм погубить Україну, а не корупція.

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ