Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Напевно, багатьом не сподобається, але то таке. Я от не розбираюся в архітектурі. Особливо в сучасній. Ось чому в Берліні скельця зі старою архітектурою – це ок, а в Києві – алярм і жах – ось ці тонкощі від мене вислизають.

Але я про інше. Театр на Подолі в тому місці почали будувати ще за Омельченка. Ось ці всі знавці архітектури – ви от скільки інформаційних запитів відіслали, щоб ескіз отримати? Може ви, турбуючись про зовнішній вигляд Андріївського узвозу, поїхали туди глянути на паспорт об’єкта? Може ви переживали за київський муніципальний театр, у якого немає роками свого приміщення і вони не можуть нормально працювати після вигнання з Гостинного двору? Та й там сцена була так собі.

Всім було тупо пофіг. І на архітектуру, і на театр. Роками! А тепер нам перед відкриттям викинули, що це жах-жах і замість того, щоби порадіти за театр, за місто все сидять і ниють, горе ж яке. Замість «під старовину» зробили сучасну будівлю.

Ні, все ж таки напишу про архітектуру. Ось ці будиночки, які будують з гівна, а потім штукатуркою заляпують все, включаючи шви між цеглинами (а ще є варіант коли шви малюють! Малюють, Карл!), вставляють металопластик або в кращому випадку столярку а-ля совок і цього напхали на всьому Подолі – це ніяка не історична пам’ять і не вигляд стародавнього Києва, а тупо жлобство.

Хай вже буде сучасна архітектура, ніж черговий жлободром.

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ