Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Стипендії? До чого ці напівзаходи? Повне скасування держзамовлення на комерційні спеціальності. Якщо отримані в інституті знання не можуть окупити вкладені в освіту гроші, то кому потрібна така освіта? Кого ми вчимо і головне – навіщо?

Моя перша освіта – молодший спеціаліст технік-електронік. Пішов, бо мама сказала, що цим вашим дизайном і версткою на життя не заробиш. Отримував 300 баксів (шалені гроші на ті часи) на своїй роботі та витрачав купу часу на вивчення якогось допотопного лайна, а держава на мене – купу бабла на зарплати викладачам, улюбленим заняттям яких було сливу заливати з фізруком.

Практично вся наша освіта перетворилася на конвеєр з видачі дипломів за бабло, а новомодні інститути випускають людей, які хизуються словами «деконструйований урбан-простір» і нічого не можуть практичного зробити в цьому житті.

Років 7 назад шукали літредактора в журнал, на співбесіду звали лише випускників філфаків. Їх практично всіх прямо там на тестовому завданні хотілося обійняти і плакати разом з ними над нашою вищою освітою.

Цього року привели дочку в перший клас. Познайомилися з вчителькою. Слухайте, я такого суржику в своєму житті не чув. І цей, не побоюся цього слова, педагог, навчатиме молодшу школу. Хто і як їй диплом видавав?Продовжувати можна безкінечно… Тут вже нічого не виправити. Ми в глибокій Ж.

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ