Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

У нас війна. Гібридна. І якщо ви чуєте автоматні черги на вулиці, бачите прапори іншої держави та незаконних утворень, до вас у двір залітають снаряди – це означає, що інформаційну війну ви вже програли.

Гіркін зайшов на Донбас, бо його програли. Зелені чоловічки з’явилися в Криму, бо Крим програли. Інформаційно.

В Україні 42 млн. населення. Жодна армія світу не зможе контролювати Україну. Перш за все, треба зробити так, щоби ви самі себе контролювали. Не брали в руки зброю, не йшли в партизани, не створювали загони територіальної оборони, не завдавали шкоди розтягнутим тилам.

Навіщо помирати за корупційну країну? Гинути за злодійкуватих чиновників, ризикувати життями заради офшорів Президента? Змиріться, здайтеся, посміхніться нам і ми вас пошкодуємо. Може бути. Ось що вони нам кажуть.

Ця держава вас знищує, ці політики забирають ваші гроші, тиснуть на вас тарифами. Не навчайтесь, не працюйте, не розвивайтеся, сидіть на дивані та проголосуйте за наших політиків, які обіцяють вам кулі і які вас потім зіллють, як злив країну Янукович – з гнилою, злиденною армією, СБУ, МВС і прокуратурою – ось що вони готують як план Б.

І хоча під вашими вікнами немає Гіркіна, в будинок не прилітають міни, вас не кидають в підвал – ми все одно на війні. Інформаційній. Програємо – буде війна реальна.

Так, Україна хвора. Так, метастази по всьому організму. Але ми дуже вразливі. Лікувати треба дуже акуратно, довго і головне – не зробити гірше.

Про що думав Гнап коли влаштовував інформаційну атаку на головнокомандуючого країни? Коли спекулював на Іловайську? Коли маніпулював і користувався фінансовою неграмотністю населення, коли тягнув в якості експерта кіпрську ватніцу в ефір?

Про що думала Станко, розповідаючи, що там – люди, які просто хочуть відокремитися?

Про що думає Савченко, розповідаючи, що треба посміхатися в приціл снайперській гвинтівці?

Про що думає 112 канал, запускаючи Пєскова в ефір?

Про що думає УП, перетворюючи свій твіттер на бенефіс росЗМІ?

Цей список нескінченний.

Мені тут пропонують не розколювати суспільство, не лаятися, не брати участь у захисті інформаційного поля країни і дивитися як різні ТП, сидячи на державній зарплаті, зливають інформаційну політику в країні, а українські журналісти отримують акредитацію у терористів.

Ні. Поки я живу в Україні, поки тут живуть мої діти і близькі мені люди – я буду боротися. І якщо це називається порохоботством – нехай так. Всяко краще, ніж бути колаборантом.

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ