Філіп Духлій, блогер
Філіп Духлій, блогер

Вибачте, що не потраплю до загального хору стражденних «Зураб, не йди!». Всі ці оціночні судження мене мало хвилюють. Особисто мене цікавлять лише цифри. Адже за допомогою цих цифр можна будувати аргументацію, їх можна оскаржувати, тут можлива дискусія і тут можна робити висновки.

1Цифра 1. Аудиторія Першого Національного за час керівництва Зураба впала до свого мінімуму за останні 11 років. Що це означає? Менше глядачів, менше доходів від реклами, менше грошей на нові проекти, більше грошей від держави (нас з вами). І що найголовніше – менший вплив каналу на інформаційне поле України. Державний канал! Під час війни! Зменшує вплив на аудиторію!

Цифра 2. Перший Національний втратив малозабезпечену і малоосвічену аудиторію. Що це означає?

Це означає, що канал, який перебуває, як і раніше, «на першій кнопці», який можна ловити навіть на палицю в глухому селі, перестає доносити до малозабезпечених позицію держави в тому чи іншому питанні. І ці глядачі йдуть на інші канали, підконтрольні олігархам, де всякі виродки типу Зеленського розстрілюють уявну Раду. Можна довго і нудно говорити про свободу слова, але у нас: а) велика частина населення зі сповненими сміттям мізками та їм треба давати пропаганду, б) у нас війна. І якщо для цього треба показувати Поплавського – то значить треба показувати Поплавського.

Я не закликаю вилизувати Порошенка або Гройсмана, але давати адекватну, зважену інформацію, розжовувати людям, що відбувається і чому саме так, а не інакше – це треба робити в обов’язковому порядку, а не крутити Жопа Гнапа. Хто це робитиме? «Інтер»? «1 + 1»? СТБ?

А молода та освічена аудиторія не дивиться ТБ, вони сидять в Інтернеті.

На даний момент доступні тільки ці цифри за результатами роботи Зураба. Готовий глянути на інші. Наприклад, детальний звіт про досягнуті результати, які відображються в цифрах. Але, зважаючи на ці цифри, видно, що робота була провелена жахливо.

2Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ