rodrigo-duterte
Дутерте порівнював себе і свою кампанію щодо боротьби з наркотиками з Гітлером і Голокостом

Згідно з результатами дослідження, понад 3/4 жителів Філіппін задоволені своїм президентом Родріґо Дутерте, який перебуває під вогнем критики на міжнародному рівні за численні скандальні висловлювання на адресу ООН, наркоманів і сексменшин, повідомляє Associated Press.

Опитування Social Weather Stations свідчить про те, що 76% філіппінців задоволені роботою Дутерте, 11% – не задоволені, 13% – вагалися з відповіддю.

Дослідження провели за три місяці після того, як він вступив на посаду і почав свою антинаркотичну кампанію, під час якої стратив понад 3600 підозрюваних у торгівлі наркотиками. Цей факт викликав занепокоєність з боку ООН, ЄС, США та правозахисних організацій. У деяких західних ЗМІ від дістав прізвисько «каратель».

Лідер Філіппін порівнював себе і свою кампанію щодо боротьби з наркотиками з Гітлером і Голокостом і сказав, що буде «щасливий вирізати як худобу» 3 мільйони філіппінських наркоманів.

Нещодавно ЗМІ дізналися, що, згідно з указом Дутерте, для боротьби з наркоторгівлею були створені поліційні «ескадрони смерті».

Читайте: Президента Філіппін звинуватили в сотнях жорстоких убивств

БЕЗ КОМЕНТАРІВ