Армія Фінляндії
Армія Фінляндії

Міністр оборони Фінляндії Юссі Нііністе підняв по тривозі Збройні сили країни, аби підготуватися до можливої ​​окупації Аландських островів. Вояки відпрацьовуватимуть свої дії у разі появи армії Росії у формі без розпізнавальних знаків – «зелених чоловічків», пишуть Подробности.

На думку військових експертів, у разі виникнення збройного конфлікту в країнах Балтії або в районі Балтійського моря Росія може спробувати зайняти Аландські острови і острів Ґотланд. Нііністе зазначив, що ситуація в регіоні Балтійського моря змінилася, тому потрібно подумати про організацію оборони Аландських островів.

«У міністерстві оборони почали думати, яку допомогу Аландським островам нададуть оборонні сили у разі появи там «зелених чоловічків», – повідомив Нііністе.

Читайте: Естонія налаштована серйозно: «зелених чоловічків» знищуватимуть при першій появі

Нагадаємо, так звані «зелені чоловічки» вдерлися в Крим у кінці лютого на початку березня 2014 року. Згодом Росія провела на півострові псевдореферендум та приєднала Крим. Через ці дії США, Євросоюз, Канада, Японія, Австралія та багато інших країн запровадили санкції проти Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ