epa03978206 New arrivals of Syrian refugees cross from the east of Jordan border with Syria near Royashed Town, Jordan, 05 December 2013. Syrians fleeing violence in their country continue to cross into Jordan every day in search of safety. Most are exhausted and desperately in need of help. EPA/JAMAL NASRALLAH
За останні 9 місяців за власною ініціативою Фінляндію залишили близько 900 прохачів притулку

В лютому-березні 2016 року з Фінляндії за власним бажанням виїхали близько 350 осіб, більшість з них – громадяни Іраку. Про це повідомляє Міграційна служба країни, передає Громадське.

При цьому наголошують, що більшість біженців, які залишили Фінляндію і повернулися на батьківщину, відкликали свої заяви на надання притулку. Кожен четвертий мігрант отримав відмову.

Повідомляють також, що тим, хто бажає добровільно повернутися на батьківщину, оплачують квиток на літак та інші витрати, пов’язані з переїздом. А ще за окремою заявою можуть надати додаткову допомогу 200 євро.

За останні 9 місяців за власною ініціативою Фінляндію залишили приблизно 900 прохачів притулку.

Раніше біженці почали добровільно виїжджати і з Німеччини. За перші три місяці року понад 14 тисяч біженців скористалися такою можливістю.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у січні 2016 року ЗМІ писали про те, що фінські жінки намагаються за гроші схилити неповнолітніх біженців до   сексуальних стосунків. Випадки купівлі сексу з прохачами притулку, молодшими за 18 років, були виявлені в Гельсінкі в різдвяний сезон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ