Фірташ
Фірташ напророкував Україні розвал

Бізнесмен Дмитро Фірташ заявляє, що нинішній український уряд протримається максимум до весни. Про це він сказав в інтерв’ю Reuters, яке дав у Відні в своєму офісі, розташованому на трьох поверхах старої будівлі XIX століття.

Фірташ зазначив, що втратив віру у спроможність уряду провести реформи. Фірташ також вважає, що Україна потребує руху, який домагатиметься політичних змін. «Цей уряд є політичним банкрутом. Чим швидше вони залишать владу, тим краще буде для людей», c– зазначив Фірташ. «Якщо уряд не зазнає невдачі сьогодні, то це, найімовірніше, станеться навесні», –сказав він. «Сказати, що країна є нестабільною – це висловитись занадто м’яко. Якщо в 2016 році ми не почнемо робити що-небудь, щоби допомогти економіці, буде серія катастрофічних подій, і країна розвалиться», – запевняє він.

Як відомо, Фірташ має істотні інтереси у газовій індустрії, а також підтримував екс-президента Віктора Януковича. У США звинувачують у корупції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, МВС України очікує на рішення Міністерства юстиції США про передачу кримінального провадження ФБР за звинуваченнями, висунутими Фірташу. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Також він підтвердив, що бійці полку «Азов» заарештують олігарха, щойно той прибуде в Україну. Нагадаємо, 30 листопада командир батальйону «Азов» Андрій Білецький повідомив, що бійці батальйону мають намір заарештувати олігарха, тільки-но він приїде в Україну, якщо цього не зроблять правоохоронці.

Нагадаємо, Фірташ збирався відвідати з’їзд Федерації роботодавців України 2 грудня у Києві, але вирішив відтермінувати візит, звинувативши українську владу в «зриві економічних реформ» та «злочинних» діях проти себе.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ