Дмитро Фірташ
Фірташ вирішив відтермінувати повернення до України

Одіозний олігарх Дмитро Фірташ вирішив відтермінувати своє повернення до Києва. Відповідну заяву оприлюднено на сайті Федерації роботодавців України.

«Мені дуже прикро, що сьогоднішня українська влада здійснила безпрецедентні кроки та зробила усе, щоби зірвати мій приїзд в Україну», – йдеться в коментарі бізнесмена. Фірташ нагадав, що 2 грудня у Києві відбудеться з’їзд Федерації роботодавців України, на якому він мав представити так званий «План модернізації України».

Олігарх звинуватив українську владу в «зриві економічних реформ», а дії щодо себе назвав «злочинними». «Я вважаю дії української влади по відношенню до мене злочинними та розцінюю їх як політичні переслідування», – йдеться в заяві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Фірташ мав прилетіти до Києва 2 грудня й відкрити з’їзд Федерації роботодавців України.

Нагадаємо, речник МВС Артем Шевченко наголосив,  що у МВС України немає кримінальних проваджень, в яких бізнесмен Дмитро Фірташ проходить як підозрюваний, але є справа щодо компанії Ostchem, в якій він викликався на допит як свідок.

Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у листопаді заявив, що МВС направило Фірташу повістку на допит і проведення слідчих дій у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження за фактом корупційних схем групи компаній Ostchem і розкрадання державного майна України.

30 листопада командир батальйону «Азов» Андрій Білецький повідомив, що бійці батальйону мають намір заарештувати олігарха, тільки-но він приїде в Україну, якщо цього не зроблять правоохоронці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ