Фірташ
Фірташ в Австрії демонстративно сумує за Україною

Український бізнесмен і олігарх Дмитро Фірташ планує повернутися з Австрії до України, оскільки, за його словами, жити за межами батьківщини йому важко – повідомляє Сегодня.

В інтерв’ю олігарх розповів, що його вихідні починаються з походу до церкви: «Мій вихідний день починається з того, що я в неділю йду в церкву. Я вихований так, я ж виріс у західній Україні… Я православний, я ходжу в православну».

За його словами, побут влаштований нормально, однак йому складно: «Я вже понад рік тут живу. Це складно, тому що я все одно хочу додому, я звик жити вдома. Україна – мій дім. Якщо б я хотів жити десь в іншому місці, я там давно б влаштувався. Але я хочу додому».

Опальний мільярдер вважає, що уряд даремно оголосив війну олігархам, а має, навпаки, сісти з ними за стіл переговорів. «Адже хто такі олігархи? Це люди, які створили свою справу, ведуть свій бізнес, створюють робочі місця, платять податки. Таких людей в Україні десятки тисяч. Я вважаю, що це ті люди, на яких треба спиратися», – заявив Фірташ. Крім того, олігарх запевнив, що в політику не піде, але деякі політичні проекти може підтримати.

Нагадаємо, після того, як 30 квітня 2015 року австрійський суд відхилив запит США про його екстрадицію, Фірташ заявив, що має намір повернутися в Україну.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ