Фіскали взялися за офшори Порошенка

Петро Порошенко став фігурантом гучного розслідування про власників офшорів
Петро Порошенко став фігурантом гучного розслідування про власників офшорів

Державна фіскальна служба проводить перевірку фактів наявності офшорних компаній у президента України Петра Порошенка. Про це повідомив голова Фіскальної служби Роман Насіров, передають Українські Новини.

«Вчора я доручив департаменту по роботі з фізособами провести перевірку всіх фактів на наявність порушень», – сказав він.

Детальної інформації Насіров не повідомив.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у результаті витоку витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseka, стало відомо, як відомі й впливові люди використовують офшори для того, щоби сховати своє багатство.

У документах містяться дані про секретні офшорні компанії, пов’язані з сім’ями і сподвижниками президента РФ Владіміра Путіна, Хосні Мубарака в Єгипті, Муаммара Каддафі в Лівії та Башара Асада у Сирії. Фігурує в розслідуванні й ім’я українського президента Петра Порошенка.

Сам Порошенко очікує, що юристи нададуть вичерпні пояснення для преси щодо «офшорного скандалу».

У свою чергу, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок вважає, що «офшорний скандал», у якому фігурють українські високопосадовці на чолі з президентом Петром Порошенком, навряд чи призведе до гучних відставок, адже несплата податків в Україні законодавчо не карається.

У свою чергу, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ