Петро Порошенко став фігурантом гучного розслідування про власників офшорів
Петро Порошенко став фігурантом гучного розслідування про власників офшорів

Державна фіскальна служба проводить перевірку фактів наявності офшорних компаній у президента України Петра Порошенка. Про це повідомив голова Фіскальної служби Роман Насіров, передають Українські Новини.

«Вчора я доручив департаменту по роботі з фізособами провести перевірку всіх фактів на наявність порушень», – сказав він.

Детальної інформації Насіров не повідомив.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у результаті витоку витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseka, стало відомо, як відомі й впливові люди використовують офшори для того, щоби сховати своє багатство.

У документах містяться дані про секретні офшорні компанії, пов’язані з сім’ями і сподвижниками президента РФ Владіміра Путіна, Хосні Мубарака в Єгипті, Муаммара Каддафі в Лівії та Башара Асада у Сирії. Фігурує в розслідуванні й ім’я українського президента Петра Порошенка.

Сам Порошенко очікує, що юристи нададуть вичерпні пояснення для преси щодо «офшорного скандалу».

У свою чергу, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок вважає, що «офшорний скандал», у якому фігурють українські високопосадовці на чолі з президентом Петром Порошенком, навряд чи призведе до гучних відставок, адже несплата податків в Україні законодавчо не карається.

У свою чергу, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ