Fitch-Ratings
Fitch прогнозує дефолт «ПриватБанку» та «Ощадбанку»

Дефолт українських «ПриватБанку» та «Ощадбанку» за єврооблігаціями майже неминучий. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міжнародного рейтингового агентства Fitch, передає РБК-Україна.

«Зниження довгострокових рейтингів в іноземній валюті відображає думку Fitch, що дефолт двох банків («Ощадбанку» та «ПриватБанку» – ред.) за єврооблігаціями наразі є майже неминучим. Це випливає зі згоди з боку банків продовжити терміни погашення цих облігацій. Водночас Fitch визнає, що банки продовжують обслуговувати свої інші зобов’язання, включаючи депозити клієнтів», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту в іноземній валюті «ПриватБанку», що належить олігархові Ігорю Коломойському, і державного «Ощадбанку» до переддефолтного «C» з рівнів «CCC» і «CC» відповідно.

Як повідомляє прес-служба «Ощадбанку», зниження рейтингу фінустанови за єврооблігаціями агентством Fitch є чисто технічним, а рейтинги будуть переглянуті у бік підвищення протягом короткого часу після завершення процесу зміни умов/обміну єврооблігацій банку.

Зазначимо, раніше Міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозувало падіння економіки України за підсумками 2015 на рівні 9%, що відповідає прогнозами ключових кредиторів країни – Міжнародного валютного фонду та Європейського банку реконструкції та розвитку. Як наголошується в повідомленні агентства, падіння економіки супроводжуватиметься девальвацією гривні – до 97% в порівнянні з 2014 роком, а також значною інфляцією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ