Культурний форум "Донкульт" відбудеться  у Львові з 16 по 30 червня
Культурний форум “Донкульт” відбудеться у Львові з 16 по 30 червня

З 16 по 30 червня у Львові відбудеться Культурний форум «Донкульт», організований Благодійним фондом «Мистецькі надра» за підтримки львівського Центру міської історії, Львівської міської ради та Львівської обласної ради, ділиться новиною Сultprostir.

Куратори заходу прагнуть довести, що культура може змінити відносини між регіонами, сприяти порозумінню та примиренню. Програма форуму налічує більше ніж 80 подій. До неї увійдуть: виставка різних видів образотворчого мистецтва, , фотографії, скульптури, відеоарту; дискусії на теми історії розвитку Донбасу та формування його культури; музичні заходи, головним з яких стане хоровий концерт Івана Карабиця «Сад божественних пісень».

У межах театральної програми львівській публіці покажуть виставу Влада Троїцького «Коріолан» за однойменною п’єсою Вільяма Шекспіра. Літературу східного регіону представлятимуть під час перформансів, дискусій та віртуальних літературних турів. Кінопрограма передбачає перегляд стрічок про Донбас і проблематику індустріальних регіонів від 1920-х років до сучасності.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ