Форум видавців у Львові цього року відвідає зірка світового масштабу Фредерік Беґбедер
Форум видавців у Львові цього року відвідає зірка світового масштабу Фредерік Беґбедер

Голова прес-служби Форуму видавців Ольга Вишня у коментарі 24 назвала найцікавіші події цьогорічного заходу, що вже у 23-тє відбудеться у Львові.

За словами пані Ольги, станом на 15 вересня до Львова вже з’їхалося багато зіркових письменників. У цілому цього року участь у Форумі візьме 321 учасник, проте йдеться не лише про письменників, але і про книгорозповсюджувачів, громадські організації, культурні фонди тощо. Позитивною новиною для українського книговидання стало те, що цього року серед учасників заходу аж 22 нових видавництва.

Родзинкою цьогорічному Форуму видавців стане візит одного з найпопулярніших письменників сучасності із Франції Фредеріка Беґбедера, який зустрінеться з шанувальниками у Львівському палаці мистецтв 17 вересня з 12:30 до 14:45.

Нагадаємо, заслужену славу Беґбедеру принесли його романи «Канікули в комі», «Оповідання під екстазі», «Романтичний егоїст», «99 франків», «Кохання живе три роки». Два останніх видання викликали шалений резонанс, про що свідчать зйомки відповідних фільмів і навіть наукові дослідження на тему про те, чи дійсно кохання живе три роки.

Крім того, також 17 вересня на гостей Форуму прямо у дворику «Львівської копальні кави» на площі Ринок чекає зустріч із одним із найвідоміших сучасних авторів Європи Паоло Джордано. Його книги виходять мільйонними тиражами й перекладені багатьма мовами, зокрема й українською.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ