Закон про валютні кредити можуть переголосувати
Закон про валютні кредити можуть переголосувати

Закон про реструктуризацію валютних кредитів необхідно переголосувати, оскільки зафіксовано факт неперсонального голосування. Про це у парламенті заявив перший заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко, передає УНІАН.

За його словами, є чітко зафіксований факт, що народний депутат Андрій Павелко не був присутній у сесійній залі, але його картка проголосувала. Кононенко не виключив, що це могла бути провокація. Тож, відповідно до регламенту ВР, даний закон пропонують поставити на переголосування. Кононенко підкреслив, що обговорювалися різні варіанти вирішення даного питання, зокрема можливість відкликати депутатські голоси, але «юристи пояснили, що це нічого не дає».

За словами Кононенка, багато членів його фракції не розібралися в ситуації або зробили помилку через тиск ззовні, враховуючи мітинг під парламентом і блокування будівлі людьми, які вимагали ухвалення закону. За його словами, депутатам приходили СМС-повідомлення з погрозами.

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада України ухвалила «катастрофічний» закон про рестуктуризацію кредитів. Народні депутати Ігор Луценко, Олександр Черненко, Альона Шкрум і Олег Мусій заявили, що хочуть відкликати свої голоси за закон. У регламентному комітеті Ради зазначили, що процедури відкликання голосів не існує.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ