Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

«Вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відставки уряду під керівництвом А.Яценюка за підсумками року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією». Таку спільну заяву фракцій «Батьківщина» та «Свобода» під час сесії Київської міськради 3 грудня озвучив депутат Київради Юрій Сиротюк, передає прес-служба партії «Свобода» .

«Ми, представники фракцій «Свободи» і «Батьківщини», вважаємо, що нам не вдасться ефективно захистити інтереси киян при уряді, який грабує місто, бюджет Києва і всієї країни ще більше, ніж уряд «папєрєдніків» Азарова», – заявив Сиротюк.

У заяві, зокрема йдеться, що результатом року діяльності уряду на чолі з Прем’єр-міністром А.Яценюком стало божевільне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів.

«Замість того, щоби вживати дієвих управлінських заходів для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців, Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів», – зазначено у заяві.

Депутати Київської міськради також нагадали і заяви А. Яценюка за 2013 рік, який будучи тоді опозиціонером, обіцяв зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги: «За ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 р. у рази було збільшено тарифи на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обґрунтувань. Газ власного видобутку відданий у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубів газу зникають на потреби «спільного користування» з приватними структурами. А уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу, знаючи, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ