Ткачов
Ткачов вважає, що занепад російської економіки – це розплата за «завойований» Крим

Франція дозволила міністру сільського господарства Росії Алєксандру Ткачову в’їзд в країну для участі в сесії Міжнародного епізоотичного бюро. Про це повідомляє РИА «Новости» з посиланням на прес-службу міністерства.

«МЗС Франції дозволив міністру сільського господарства РФ Алєксандру Ткачову в’їзд в країну для участі в сесії Міжнародного епізоотичного бюро», – повідомили в міністерстві.

Слід зазначити, що входить в список осіб, яким заборонений в’їзд у країни ЄС.

Раніше цей чиновник обіймав посаду губернатора Кубані. За його словами, занепад російської економіки – це розплата за «завойований» Крим.

Тодішній голова окупаційної влади півострова нагородив Ткачова медаллю «За визволення Криму» – за підтримку, яку він надавав під час російської операції з анексії півострова.

У січні цього року Німеччина відмовилася видати йому візу, аргументуючи це тим, що міністр перебуває у санкційному списку ЄС.

Нагадаємо, у березні 2016 року Європейський Союз опублікував рішення про продовження санкцій для 146 громадян Росії та 37 російських компаній до 15 вересня 2016 року за порушення територіальної цілісності України. Згідно з документом, санкції накладено на 149 осіб, проте за час їхньої дії троє померли.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ