Євро-2016
Спеціальні навчання пройшли у Німі

У Франції триває підготовка до Євро-2016. Правоохоронці, рятувальники та спецпідрозділи готуються реагувати на можливі хімічні або біологічні атаки. Спеціальні навчання пройшли у Німі (південь Франції), повідомляє телеканал France-3.

Зазначається, що поблизу стадіонів планують розгортати мобільні блоки знезараження, звідки людей доправлятимуть до лікарень у випадку хімічної або біологічної атаки під час чемпіонату з футболу. Подібні мобільні блоки розгортатимуться упродовж 30 хвилин.

Правоохороонці наголошують, що уряд країни  започаткував навчання з моделюванням терористичних атак у Німі з максимальним наближенням до реальності та конкретними завданнями для сил безпеки після терактів 13 листопада.

Нагадаємо,  Євро-2016 проходитиме у 10 французьких містах з 10 червня по 10 липня. До прийому гостей готуються міста Марсель, Ліль, Тулуза, Ліон, Бордо, Ланс, Ніцца, Сент-Етьєн, Париж і його передмістя Сен-Дені. Україна зіграє в групі C проти Німеччини, Польщі та Північної Ірландії. Матчі відбудуться в Ліоні, Марселі та Ліллі.

Читайте: «Їхали козаки» стали піснею-візитівкою збірної України на Євро-2016

БЕЗ КОМЕНТАРІВ