Заступник глави АП повідомив про важливе рішення Німеччини і Франції щодо Донбасу
Заступник глави АП повідомив про важливе рішення Німеччини і Франції щодо Донбасу

Заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв в ефірі Громадського повідомив, що лідери Німеччини та Франції погодилися на дорожню карту Мінських домовленостей, яка передбачає послідовні кроки для припинення бойових дій на Донбасі.

«Наразі відбувається активна робота над дорожньою картою імплементації Мінська, яка була запропонована Президентом України, і, нарешті, наші партнери погодилися на цю ідею. Тож над нею ми зараз і працюємо», – заявив Єлісєєв, додавши, що цей документ передбачає чітку послідовність безпекових кроків.

«Для нас ключовим є те, що без прогресу в безпековому напрямку, зокрема, доступу спостерігачів на окуповані території, до неконтрольованих ділянок кордону, не може бути політичної частини Мінська», – наголосив заступник очільника АП.

Крім того, він повідомив, що на 16 жовтня запланована телефонна бесіда Президента України Петра Порошенка з Президентом Франції Франсуа Олландом, під час якої сторони мають намір підбити підсумки останніх консультацій у «нормандському форматі». які відбувалися на різних рівнях: як експертів, так і політичних радників».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ