Електрокар Renault Twizy
Електрокар Renault Twizy

Навесні  у Франції було прийнято поправку, яка дозволяє 14-річним особам управляти невеликими електрокарами. Зміна закону відбулася на підставі директиви ЄС, спрямованої на уніфікацію правил дорожнього руху різних країн. Це має полегшити пересування європейців по континенту на легких транспортних засобах, повідомляє ecotown.

І одне з перших авто, яке отримало переваги від дії нової поправки – електрокар Renault Twizy у версії Urban 45 (за умови, що молодий водій склав теоретичний іспит) вартістю близько $7600.

Зміни стосуються тільки найменш потужної  – 5-силової  версії «Твізі», яка відноситься до класу мопедів і легких квадроциклів. Twizy призначений для переміщення по місту, оскільки може виїхати на одному заряді не далі ніж на 100 км.

Більш потужна – 14-силова  модифікація відноситься вже до класу A1, допуск до якої відкривається з 16 років і вимагає дозволу батьків. Повноцінне водійське посвідчення у Франції видають з 18 років.

Зазначимо, до ухвалення нової правки 14-річні підлітки у Франції могли отримати лише полегшену версію водійських прав, що дозволяє їм управляти мопедами.

Читайте: Китайські фахівці протестували автомобіль, керований силою думки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ