Насері заявив, що отримав українські права під час зйомок у фільмі
Насері заявив, що отримав українські права під час зйомок у фільмі

Зірка кінострічки «Таксі» Самі Насері опинився в епіцентрі скандалу, пов’язаного з Україною. Днями його затримали в Каннах з підробленими українськими водійськими правами, передає Сегодня.

В МВС вже провели перевірку цього факту і не виключають, що від французьких колег може надійти запит про справжність прав.

«По-перше, щоб законно отримати права, актор повинен був отримати посвідку на проживання. Просто так іноземець не може приїхати, одержати права і поїхати назад. Друге – видання провело перевірку і з’ясувало, що цієї особи немає в базі даних тих, хто отримав українські права. Залишається відкритим питання щодо автентичності документа», – повідомив спікер Сервісного центру МВС Олексій Балдін.

Тим часом сам актор пояснив, звідки у нього ці документи: «Я отримав українські права під час зйомок у фільмі».

До слова, купити водійські права в Україні нескладно. В Інтернеті такі послуги пропонують десятки ділків. Свої послуги оцінюють в 4 тис. грн.

Водночас в МВС нагадують, за використання підроблених документів загрожує штраф 850 грн. або два роки обмеження волі, а за виготовлення підробки – до 3 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ