Михайло Ходорковський
Паризький суд відмовився зняти арешт з російського майна у Франції

Російське майно залишиться під арештом у Франції. Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Парижа. Наразі частина російських активів у Франції та Бельгії заморожена за позовом компанії GML, що представляє інтереси колишніх акціонерів «ЮКОСа», передає Прайм.

Активи, які суд визнав російськими, були арештовані у Франції в липні. Арешт став частиною заходів з виконання рішення третейського суду в Гаазі. Тамтешній суд підтримав акціонерів «ЮКОСа» і зобов’язав Росію виплатити їм 50 мільярдів доларів. Росія оскаржила це рішення, проте акціонери звернулися до судів низки країн з вимогою про арешт майна.

За інформацією агенції France-Presse, російська сторона вимагала зняти арешт доти, поки не буде розглянута її апеляція. Як очікується, це може відбутися в кінці 2016 – на початку 2017 року. Суд не підтримав вимоги росіян, однак до розгляду апеляційної скарги активи не будуть передані і акціонерам.

Тим часом, як повідомляв Інформаційний Акцент, Слідчий комітет Росії оголосив Ходорковського у федеральний розшук. Його викликали на допит як обвинуваченого у справі про вбивство мера Нєфтєюганська Владіміра Петухова.

Нагадаємо, що Ходорковський за час правління Владіміра Путіна провів 8 років за ґратами за «шахрайство» і «розкрадання», отримав помилування 2013 року. Після цього корпорація «ЮКОС» виграла у Росії справу в третейській палаті в Гаазі, і тепер Москва зобов’язана виплатити 50 мільярдів доларів. Після свого звільнення Ходорковський виїхав за кордон і з того часу в Росію не повертався.

Читайте: Ходорковський з-за кордону закликає до мирної революції в Росії

  • И КАК ТЕПЕРЬ НЕ ВИЗЖАТЬ : –
    Украина – фашисты, Грузия – фашисты, Япония – фашисты, Эстония – фашисты, Литва – фашисты, Латвия – фашисты, Финляндия с Норвегией – ваще фашисты, Казахстан – иногда фашисты, США – несомненно фашисты, Канада – тоже фашисты, Беларусь – всё равно фашисты..и Турция – фашисты! .. Теперь вот и Армения – фашисты… Россию окружают ОДНИ фашисты! Фашистская Грузия без объявления войны напала на мирно обстреливающие её Ю.Осетию и Абхазию.. Фашистская Япония хочет отобрать у нас наши Курилы.. В Прибалтике с ночи до утра маршируют ССовские марши (под 90 лет ветеранам.. А какая прыть!) Скандинавы отбирают у русских матерей их детей! В Украине вообще едят русских младенцев ! Казахи косо смотрят (поэтому фашисты).. США – обитель Зла.. Канада – подпевала обители Зла.. Лукошенко – фашист, постоянно требующий с РФ деньги.. Турки, видите ли, за крымских татар впрягаются.. Армяне – российских солдат не любят (неблагодарные! Россияне же не издеваются – россияне армян просто семьями вырезают) Как выжить в этом суровом мире хрупкому, миролюбивому государству антифашистов – потомков воров и убийц из НКВД?
    КАК ???