Французька делегація в Криму
Французька делегація в Криму

Десяти французьким депутатам, які попри застереження з боку України відвідали Крим, заборонено три роки в’їжджати на територію держави. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

«Українська сторона вважає, що їхня поїздка до Автономної республіки Крим у липні поточного року без згоди української сторони та всупереч Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 367 від 4 червня 2015 року, є деструктивним кроком», – заявили в СБУ.

Також в службі пояснили, що під заборону потрапили: Т’єрі Маріані, Ів Поззо ді Борго, Ніколя Дюік, Клод Гоазген, Жером Ламбер, Янік Моро, Патріс Вершер, Марі-Крістін Даллоз, Совер Гандольфі-Шайт, Жак Міяр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для французів, які зібралися до Криму, це буде остання поїздка на територію України. Згодом депутат Верховної Ради, заступник делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський повідомив, що за відвідини півострова французам загрожує ув’язнення. Більше того, услід за французами відвідати окупований півострів вирішили й італійські депутати.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ