Ресторан
Ресторан Les Ecuries de Richelieu Олександра Кале

«Собакам ухід дозволено, банкірам ні». Такий напис можна побачити на французькому ресторані Les Ecuries de Richelieu Олександра Кале. Про це пише видання The Local.

30-річний француз вирішив у такий спосіб «віддячити» банкірам за відмову у видачі кредиту в 70 тисяч євро на відкриття другого ресторану.

Кале стверджує, що ніколи не мав фінансових проблем, а оборот його бізнесу за минулий рік склав понад 300 тисяч євро. Він не може зрозуміти причин відмови.

Чоловік на вході до ресторану розмістив на дошці, яка зазвичай відображає пропозиції меню, напис про заборону входу для банкірів. Кале пояснив, що вони ставилися до нього як до собаки, тепер мають отримати «нагороду» за свої дії.

«Мій ресторан входить у «Червоний путівник Мішлен». До мене приходять кінозірки. І багато хто з тих банкірів, які мені відмовили, знають мене, вони приходять в мій ресторан», – стверджує Кале.

Нагадаємо, перший «Червоний путівник Мішлен» було випущено ще у 1900 році. Із самого початку він був незамінним довідником для мандрівників: повідомляв усі подробиці про готелі, автостоянки, заправки, ресторани тощо. Зараз така інформація надана в «Зеленому путівнику» від Мішлена.

А ресторанний, червоний путівник, випускається окремо для таких країн:

– Франції, Австрії, країн Бенілюксу;

– Італії, Німеччини, Іспанії та Португалії;

– Швейцарії, Британії й Ірландії.

Також є окремі гіди по Нью-Йорку, Лос-Анджелесу, Лас-Веґасу, Сан-Франциско, Токіо та Парижу (в останньому зазначені ті ж ресторани, що й у французькому).

Починаючи з 2006 року, випускається окремий путівник для Токіо, який одразу ж поставив столицю Японії на перше місце серед «міст-гурманів» за версією Мішлен. Токіо відібрав це звання в Парижа, випередивши за кількістю сумарних зірок на 93 (191 і 98 відповідно).

Читайте: Дикі єноти напали на ресторан у Нью-Йорку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ