біженці Сирія
Французи та британці найбільш скептичні до прийому біженців

46% французів та британців відкидають ідею про те, що обов’язком їх країн є прийом біженців з країн, що потерпають від голоду та війн. Про це свідчать результати опитування, проведеного Французьким інститутом громадської думки (IFOP) в семи європейських країнах – Франції, Голландії, Німеччині, Великій Британії, Італії, Іспанії та Данії, пише Європейська правда з посиланням на Le Monde.

Водночас, такої ж думки дотримуються значно менше іспанців (33%), італійців (32%) та німців (21%). Окрім того 63% французів вважають, що «їх країна вже й так прийняла багато іноземців або осіб іноземного походження, тому розміщення додаткових мігрантів не є можливим». Для порівняння, цю точку зору поділяють також 48% іспанців і 33% німців.

Також французи лідирують серед тих, хто вважає, що найкращим рішенням нинішньої міграційної кризи стане посилення прикордонного контролю – такої думки дотримуютсья 30% французьких респондентів. Для прикладу, лише 15% німців та 8% іспанців вважають таке рішення вдалим для розв’язання кризи.

Натомість французи посіли останнє місце серед тих, хто вважає, що вирішити кризу можна шляхом стабілізації країн-походження мігрантів та допомоги їм – таку ідею підтримують лише 29% опитаних респондентів з Франції. Водночас такий варіан вирішення кризи підтримують 55% німців, 46% данців та 45% іспанців.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр внутрішніх справ Австрії Йоганна Мікль-Ляйтнер у середу повідомила, що Австрія побудує стіну та фортифікаційні споруди біля кордонів зі Словенією, щоби зменшити потік мігрантів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ