Фред Дерст
Limp Bizkit дадуть концерти в окупованому Донецьку та Луганську, а фронтмен хоче жити в Криму

Відомий американський рок-гурт Limp Bizkit має намір відвідати з концертами окуповані терористами Донецьк і Луганськ. Про це повідомив лідер колективу Фред Дерст, передають російські ЗМІ.

«Адміністрація Луганської та Донецької республік звернулася до нас з пропозицією провести концерти у них. Ми погодилися. Зараз моя команда вбудовує ще два концерти в наш графік», – сказав Дерст.

Раніше Фред Дерст заявив, що хотів би отримати громадянство Росії та оселитися в Криму. Варто зазначити, що Дерст одружений з уродженкою Криму. 7 жовтня він заявив про бажання переїхати до Криму, мовляв, був би щасливий, отримавши російський паспорт, купити на півострові «симпатичний будиночок». За його словами, він має намір жити в Криму по півроку, працюючи над фільмами та серіалами, і пообіцяв «залучити в Росію більше американців». Дерст також зазначив, що не може відмовитися від громадянства США, оскільки в Лос-Анджелесі живе його син.

Нагадаємо, в Україні за виправдання російської агресії персонами нон-ґрата вже стали французький актор з російським паспортом Жерар Депардьє, сербський режисер Емір Кустуріца, американські кінематографісти Олівер Стоун і Стівен Сіґал, а також деякі російські діячі від культури.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ