Український фрегат «Гетьман Сагайдачний»
Український фрегат «Гетьман Сагайдачний»

У середу, 3 червня, флаґман військово-морських сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний» випровадив з територіальних вод країни сторожовий корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ладний». Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Гетьман Сагайдачний», виконуючи завдання в певному районі Чорного моря, виявив сторожовий корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Ладний», який намагався вести розвідку безпосередньо біля територіальних вод України. Крім того, російський корабель, дрейфуючи, слідував шляхом руху цивільних суден, що становило загрозу безпеці судноплавства.

З метою припинення зухвалої діяльності з боку корабля країни-агресора, чергові сили флоту привели в підвищену ступінь готовності, в море додатково вийшли ракетний катер ВМС ЗС України «Прилуки» і базовий тральщик «Генічеськ», в небо піднявся вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади. Державна прикордонна служба України також додатково направила в море корабель морської охорони «Миколаїв». Незабаром «Ладний» відправився в зворотному напрямку від українського берега.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 червня у Чорному морі стартували українсько-американські навчання. Від України у маневрах бере участь фрегат «Гетьман Сагайдачний», а від США – мінононосець «Росс».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ