Фейкове «інтерв’ю» Порошенка не потрапило на сторінки The New York Times
Фейкове «інтерв’ю» Порошенка не потрапило на сторінки The New York Times

Російські спецслужби намагалися від імені президента України Петра Порошенка дати інтерв’ю американській газеті The New York Times. Про це заявляє прес-секретар голови української держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook.

«З допомогою фальшивого листа вони спробували організувати інтерв’ю американській газеті New York Times від імені президента України. На фальшивому бланку подали телефони та електронні адреси своїх агентів, провели переговори і навіть телефоном озвучили «відповіді» на питання», – йдеться в повідомленні.

Цеголко зазначив, що журналісти американської газети перевірили достовірність запису в прес-службі президента України і «фейкове інтерв’ю не потрапило на сторінки».

12970981_866608960115301_720190843033675663_oЯк відомо, це вже не перший подібний випадок, коли від імені президента України публікують фейкові листи. Так, 10 березня адвокат незаконно засудженої в РФ української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін оприлюднив на своїй сторінці в Twitter лист до Савченко від Порошенка, в якому президент закликав льотчицю припинити голодування і пообіцяв їй посаду в уряді. В результаті, за словами Фейгіна, Савченко припинила сухе голодування.

Пізніше виявилося, що лист був підроблений. Фейгін заявив, що перед отриманням листа йому телефонували з генконсульства України та попередили про надходження звернення від Порошенка.

Адвокат заявляв, що ця ситуація є результатом дій ФСБ.

Пізніше відомий російський пранкер Владімір Кузнєцов (Вован) заявив, що підроблений лист і супутній дзвінок адвокату Фейгіну був його розіграшем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ