ФСБ незаконно встановила зв'язок з терористами
ФСБ незаконно встановила зв’язок з терористами

Співробітники СБУ перекрили неконтрольовані канали міжнародного зв’язку, які використовували терористи, повідомляє прес-служба СБУ. Згідно з повідомленням, міжнародний трафік надходив до України з-за кордону, зокрема з Росії, через Інтернет за технологією IP-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації.

Роботу програмно-апаратних телекомунікаційних комплексів, які використовували для організації каналів, припинили у Дніпропетровській, Волинській та Чернівецькій областях.

Завдяки спеціальному обладнанню трафік оброблявся і під виглядом місцевих розмов прямував на мережі українських мобільних операторів. Співробітники спецслужби встановили, що ці міжнародні канали використовували для організації зв’язку представників російських спецслужб з членами терористичних «ДНР»-«ЛНР».

Співробітники СБУ вилучили понад 150 одиниць телекомунікаційного обладнання для прийому та обробки трафіку, 17,5 тисяч сім-карт українських мобільних операторів та близько 20 одиниць комп’ютерної техніки. Крім того, правоохоронці встановили особи 10 зловмисників, причетних до організації неконтрольованих каналів міжнародного зв’язку.

Читайте: ФСБ полювала за комп’ютерними даними оборонних відомств України

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ