Віра Савченко
Вірі Савченко заборонили в’їзд у Росію до 2020 року

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що сестрі його підзахисної – Вірі – заборонили в’їзд у Росію до 2020 року. Про це він повідомив Twitter 13 жовтня.

Фегін також зазначив, що про це Савченко повідомили на пропускному пункті Черково-Мілове. «На пропускному пункті Черково-Мілове, на кордоні Росії та України Вірі Савченко було повідомлено, що ФСБ заборонила їй в’їзд до РФ», – написав адвокат. За словами адвоката, Вірі Савченко не видали документів, які б пояснювали причину заборони на в’їзд. «Жодного документа Вірі Савченко на руки не видали. Причому Савченко супроводжував консул України Олександр Ковтун», – написав він.

Фейгін також наголосив, що «Надія Савченко позбавлена тепер права на захист, оскільки сестра Віра була заявлена єдиним свідком на процесі». Адвокати, за словами Фейгіна, оскаржуватимуть рішення органів ФСБ про заборону Вірі Савченко в’їжджати на територію РФ.

Нагадаємо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Надії Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Савченко загрожує до 25 років позбавлення волі. 29 вересня Савченко дала свідчення в суді та повідомила, що в день обстрілу російських журналістів забирала поранених з українських блокпостів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 жовтня у Міністерстві юстиції РФ заявили про можливість розгляду питання екстрадиції Савченко до України після винесення їй вироку. При цьому у російському відомстві заявили, що питання можливої видачі нашої співвітчизниці Україні після винесення неї вироку може обговорюватися за обов’язкової умови визнання Україною рішення російського суду, а також гарантій покарання засудженої на батьківщині.

Читайте: Російський адвокат Савченко заговорив українською з метою конспірації

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ