fsb
Міноборони України спростувало заяви російських силовиків

ФСБ Росії заявила про затримання «учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України». Про це повідомляє російське агентство ТАСС з посиланням на Центр громадських зв’язків ФСБ РФ.

«Федеральна служба безпеки РФ 9 листопада 2016 року в місті Севастополі затримала членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України, які планували вчинення диверсійних акцій на об’єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим», – йдеться у повідомленні.

У затриманих нібито вилучили «вибухові пристрої великої потужності, зброю та боєприпаси, засоби спеціального зв’язку та інші речові докази їхньої злочинної діяльності, зокрема, карти-схеми об’єктів запланованих диверсій».

У свою чергу, Міністерство оборони України спростувало інформацію ФСБ. За словами речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка, ніяких диверсантів ФСБ не затримувала, оскільки їх у Криму і Севастополі немає.

«Російські спецслужби таким чином намагаються показати свою ефективність, вводячи в черговий раз в оману своє вище російське керівництво, народ і міжнародне співтовариство», – наголосив він.

Як відомо, це вже друга спроба Росії звинуватити Україну в диверсіях. Перший «раунд» відбувся влітку 201-го року. Тоді Федеральна служба безпеки РФ також звинуватила Міністерство оборони України в підготовці терактів в анексованому Криму.

Український Генштаб тоді назвав ці заяви провокацією, а президент Петро Порошенко вважає їх «фантазіями Росії».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ