europe.newsru.ua Київ+22Слабка хмарність+19 Донецьк+23Слабка хмарність	+19 Львів	+24Слабка хмарність	+15 Сімферополь	+23Слабка хмарність	+18 Gismeteo Gismeteo Погода на 2 тижні Новости СМИ2 Гороскоп на сьогодні Овен Телець Близнюки Рак 	 Лев Діва Терези Скорпіон 	 Стрілець Козеріг Водолій Риби Ворожіння на картах  Тлумачення снів 		 Фурам дозволили їздити українськими дорогами тільки вночі
Фурам дозволили їздити українськими дорогами тільки вночі

«Укравтодор» вводить обмеження на пересування великовантажного транспорту на більшості автомобільних доріг загального користування в Україні з 1 червня. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору».

Так, рух транспортних засобів загальною масою понад 24 тонн або навантаженням на одну вісь понад 7 тонн на певних дорогах з 10:00 до 22:00 буде заборонений. Зокрема, заборона вводиться через підвищення температури повітря, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття на дорогах і його деформації, а також до руйнування.

«За попередніми розрахунками, сума збитків дорожнього господарства через недбалу експлуатацію доріг компаніями-перевізниками щорічно досягає 2 млрд грн.», – йдеться в повідомленні. Вантажівкам буде дозволено рух тільки вночі, а вдень вони перебуватимуть на спеціальних стоянках та майданчиках відпочинку зокрема, поблизу об’єктів сервісу.

Рішення про введення сезонного обмеження вже ухвалено в Житомирській, Київській, Миколаївській, Черкаській та Чернігівській областях. Відповідні дорожні знаки і панно для інформування водіїв у цих регіонах уже встановлені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на Україну чекає аномально спекотне літо. Температура повітря в липні і серпні очікується вище норми.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ