Біл Ґейтс
Біл Ґейтс володіє статками, які обчислюються 75 мільярдами доларів

До рейтингу найбагатших людей світу потрапили 1810 мільярдерів. Причому в ТОП-20 змогли втриматися на своїх позиціях лише дві людини. Про це пише Forbes.

«Біл Ґейтс залишається найбагатшою людиною в світі зі статками 75 мільярдів доларів. Навіть попри те, що він став на 4,2 мільярда доларів біднішим, ніж був ще рік тому. Він був №1 три роки поспіль і очолював список 17 років поспіль», – зазначає видання Forbes.

Власник торгової марки Zara Амансіо Ортеґа вперше піднявся на друге місце, витіснивши мексиканця Карлоса Сліма, який опустився на четверту позицію. Торік статки Сліма зменшилося на 27,1 мільярда доларів – до 50 мільярдів, коли впали акції його телекомунікаційного бізнесу América Movil.

Уоррен Баффет, як і минулоріч, посідає третє місце в списку – його активи оцінюють у 60,8 мільярда доларів.

«Для власника Facebook Марка Цукерберґа це був найкращий рік. 31-річний мільярдер додав ще 11,2 млрд до свого багатства і піднявся на шосте з 16 місця», – зазначає Forbes.

Власник компанії Amazon Джефф Безос з’явився в першій десятці рейтингу зі статками 45,2 мільярда доларів.

Наймолодшим мільярдером в світі є 19-річна норвезька спадкоємиця Олександра Андресен, яка має 42% акцій в бізнесі своєї сім’ї. Її сестра Катаріна є другою наймолодшою мільярдеркою – їй всього 20 років.

До слова, у США мешкають 540 мільярдерів – більше, ніж у будь-якій іншій країні світу. За Штатами за кількістю багатіїв ідуть Китай (251), Німеччина  (120) та Росія  (77).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ