Жителі Шотландії, Північної Ірландії та Ґібралтару проголосували за збереження членства країни в ЄС

Ґібралтар почав переговори з Шотландією щодо вироблення спільних дій, спрямованих на збереження членства цих частин Великої Британії в ЄС, передає  BBC.

Головний міністр Ґібралтару Фабіан Рікардо обговорив цю тему з першим міністром Шотландії Ніколою Стерджен, яка також підтвердила інформацію про ці переговори.

Не виключено, що до цих переговорів може приєднатися і Північна Ірландія. Жителі цих трьох частин Британії проголосували за збереження членства країни в ЄС.

«Я можу уявити собі ситуацію, при якій одні частини Великої Британії вийдуть (з ЄС, – ред.), а інші залишаться. Це означає, що нам не потрібно буде знову подавати заявку на прийом (в ЄС, – ред.) – ми просто залишимося в ЄС, маючи в своєму розпорядженні ту заявку, яка у Великої Британії є зараз», – сказав Рікардо.

Нагадаємо, прихильники Brexit перемогли у Великій Британії за результатами референдуму про збереження членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід з ЄС проголосували 51,9%, тоді як за збереження членства – 48,1% виборців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ