cvsfbopxgaaiww9
Суд вирішив продовжити збір доказів із даного питання наступного року

Ситуацію на території Криму та Севастополя прирівняли до міжнародного збройного конфлікту між Україною та Росією. Про це йдеться у щорічному звіті за результатами попереднього розслідування, підготовленого прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі, повідомляють Крымские новости.

«Даний міжнародний збройний конфлікт почався не пізніше 26 лютого, коли Російська Федерація задіяла особовий склад своїх Збройних сил для здобуття контролю над частинами території України без згоди уряду України», – зазначається в документі.

Як йдеться у звіті, встановлення факту початкової інтервенції, що призвела до окупації, не потрібно.

У звіті говориться і про утиски кримських татар на території анексованого Криму окупаційною владою: «Під час застосування російського законодавства на території Криму представники кримських татар та інші жителі півострова, які є мусульманами, зазнавали утисків чи залякувань, включаючи низку таких заходів, як заборона на в’їзд на територію Криму, обшуки домівок і обмеження свободи слова, зборів і створення асоціацій».

Суд вирішив продовжити збір доказів із даного питання наступного року.

Як відомо, згідно з нормами Римського статуту Міжнародного кримінального суду, збройний конфлікт може бути міжнародним за своєю суттю за умови, якщо одна чи більше держав частково чи цілковито окупують територію іншої держави.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ