Міхеїл Саакашвілі, Марія Гайдар
Міхеїл Саакашвілі, Марія Гайдар

Майбутній заступник голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі Марія Гайдар стверджує, що Саакашвілі не відмовився від грузинського громадянства, пише Українська правда.

«Міхеїл сам не відмовився від грузинського громадянства, працюючи тут. Може, його позбавлять, але сам він не відмовлявся», – сказала вона. Гайдар також повторила, що, вступаючи в українське громадянство, не збирається відмовлятися від російського. Водночас прес-секретар Президента РФ Д.Пєсков заявив, що у Кремлі не знають, чи зверталася російська опозиціонерка Марія Гайдар, імовірний заступник керівника Одеської області, з проханням про вихід із російського громадянства. До слова, подвійне громадянство в Україні заборонено Конституцією.

Читайте: «Непереможний» Саакашвілі взяв у заступники росіянку Гайдар

Як відомо, після надання Саакашвілі українського громадянства чинний  Маргвелашвілі розкритикував його за відмову від грузинського й заявив, що Саакашвілі таким чином образив країну.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі було призначено керівником Одеської ОДА 29 травня. Деякі експерти припускають, що Одеса може стати трампліном для майбутнього підвищення Саакашвілі на високу посаду в уряді.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ