Галина Плачинда, журналіст
Галина Плачинда, журналіст

Сьогодні на Софійській площі державний прапор України підняла Марія Рибак, донька закатованого сепаратистами горлівського депутата Володимир Рибака.

У квітні 14-го, після того як Володимир Рибак зірвав прапор так званої «Донецької республіки» з будівлі Горлівської міськради, його викрали, катували, розпороли живіт, розбили голову, зрештою, ще живого, утопили в річці.

12Сьогодні ж, в інформаційній розсилці, мені прийшло привітання з Днем прапора від Опоблоку. Того Опоблоку, який разом з Кремлем фінансував Бєса, Стрєлкова й тих бандитів, котрі розпорювали живіт ще живому Володимиру Рибаку.

Останнім часом деякі події, що відбуваються в країні, нагадують скоріше антиутопію, аніж реальне життя… І ті, хто встромляв ніж у живіт Володимира Рибака руками Бєса – сьогодні вітають мене з Днем прапора. Того самого прапора, за який і вбили Володимира Рибака. Кажу ж – Орвел із його «Скотофермою» відпочиває…

3А попереду ж іще – привітання від «опо» із Днем незалежності та концерт від «Інтера» із Таєю Повалій… Тримайся, мій мозку.

…Я знаю одне – глибоко в серці всі оті «опо» ненавидять і бояться наш прапор, як вампіри бояться сонячного світла. І рано чи пізно наш сонячний прапор їх усіх спопелить.

І ще я знаю: де майорить жовто-синій прапор – там і є Україна. Особисто в мене сьогодні у вікні прапор майорить А у вас?

Джерело: Galya Plachynda

БЕЗ КОМЕНТАРІВ