Галина Плачинда, журналіст
Галина Плачинда, журналіст

Прийшли з параду. Наплакалася) І від суму, і від щастя.  «Пливе кача»… Пташенята-«богунці», батьки котрих зараз на війні, так старанно витягували свої дитячі шийки та чеканили крок, відкриваючи парад, і ветерани, які його замикали, – наші Атланти, які втримали українське небо в найстрашніші дні…І техніка…Так багато техніки! Танки, БМП, гармати, гаубиці, реактивні системи, самохідні установки, «Смерчі», «Буки», «Оси»! У нас є армія, є країна, є держава, і є нація!  Українські чоловіки – найкращі, найхоробріші і найгарніші в світі.  Такі моменти – справді, вони необхідні. Як тепла груба серед зимової ночі. Було тепло і затишно, хоч і під серпневим дощем.

Звичайно, між тим, хто стояв в оточеному десятками бодігардів VIP-секторі й тими, хто крокував Хрещатиком, чи, усміхаючись, махав прапорцем обабіч на тротуарі, чи закутався від холодного вітру в прапор, який приніс із собою, чи сидів у батька на плечах – між ними прірва. Але, переконана, це тимчасово. Скоро вони поміняються місцями.

e6fecd1310ef152c8c7c48717e2be7ad_1472046145_extra_largeТам, де сьогодні стояли VIP-персони, вже зовсім скоро стоятимуть ті, хто сьогодні крокував на параді. Зміна еліт – неминуча. Тому що країна змінюється, суспільство змінюється. Сьогоднішні «еліти» – відсохнуть і відпадуть. Як шкірка на ящірці. Підуть на пенсію і будуть собі жити у своїх мільйонних віллах – в Кончі, Лондоні чи на Тенеріфе. Нехай живуть…

Але з’явиться нова еліта. Яка, нарешті, почне перетворювати нашу державу. Упевненість у цьому мені дали обличчя, очі українців – і тих, хто був сьогодні в формі, і тих, хто вітав їх під прохолодним дощем. Прості, розумні, добрі, щирі українські обличчя.

Отже, все тільки починається! Многії літа, Неню. Ми не віддамо тебе нікому і ніколи.

Джерело: Galya Plachynda

БЕЗ КОМЕНТАРІВ