Якби я місяць тому не зробила власноруч ось ці фотки з Думської площі, я би не писала все це.

Слава воїнам АТО

Майдан

Місцеві «платні патріоти» зачистили площу, познімали всі жовто-блакитні бандєровскіє прапори, демонтували фотовиставку (фото – з неї) для того, аби ось цим б… було комфортно святкувати… Не сумніваюсь – якби перед носом цих б… на Думській, продовжували висіти ось ці фотки з Майдану чи ось цей надпис «Слава воїнам АТО», який теж зняли, чи навіть ось ці жовто-блакитні прапори – у них би відразу, тут же на площі, почався розлад шлунку. Думаю, й до горшка б не встигли добігти. Навіщо ж псувати настрій і штанці таким поважним людям, дійсно.

Потолоч - Кідалов і Ко

В день т.зв. «хресної ходи» на Володимирській гірці з пам’ятника Володимиру зняли державний прапор – аби такий самий розлад шлунку не стався у високопоставлених московських попів, які от-от мали привести туди свою задр… паству. Знаєте, хто зняв? Поліцейські. Представники держави. Тобто це держава зняла із пам’ятника хрестителя Русі свій символ – державний прапор – аби не засмучувати вату…

В Одесі – аби не засмучувати ворогів держави – «зачистили» усі згадки про Революцію гідності і російсько-українську війну, яка точиться на Сході. «Зачистили» і українські державні прапори.

У нас українська Україна?

Джерело: Галина Плачинда

БЕЗ КОМЕНТАРІВ