5778f3f7a89d3
Герман тривалий час працювала журналістом, зокрема, очолювала київське бюро «Радіо Свобода»

Колишня радниця екс-президента-втікача Віктора Януковича Ганна Герман стала ведучою програми на телеканалі NewsOne. Відео програми «Суб’єктивні підсумки тижня» опубліковано на каналі YouTube.

Герман заявила в ефірі, що щосуботи вона згадуватиме події, що трапились цього дня, та людей, які стали знаковими постатями для України.

«Ганна Герман повернулася з небуття і відразу в ефір телеканалу. Люди дзвонять їй і кажуть, що це верх цинізму», – прокоментував у Twitter журналіст Павло Шеремет.

Як відомо, Герман тривалий час працювала журналістом, зокрема, очолювала київське бюро «Радіо Свобода». У 2004 році вона стала прес-секретарем прем’єр-міністра Януковича, а в 2006 році вперше потрапила до Верховної Ради від «Партії регіонів». Працювала в Адміністрації президента і ще двічі проходила в Раду. У лютому 2014 року її позбавили посади радника президента.

Після того як «Партія регіонів» відмовилася брати участь у виборах, частина її перейшла в «Опозиційний блок» і «Сильну Україну», але Герман так і не стала кандидатом.

У травні на «NewsOne» в прямий ефір вийшов пілотний випуск програми «Правда Ляшка», а в лютому телеканал запустив новий проект «Трафік з Іллею Ківою», ведучим якого став тодішній начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Ківа.

За даними відкритих джерел, телеканал NewsOne належить нардепу від «Опозиційного блоку» Євгенові Мураєву.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ