1
Анґела Меркель та її охоронець у супермаркеті

Канцлер Німеччини Анґела Меркель сама робить покупки у звичайному супермаркеті. Фотографію на підтвердження цього 30 листопада зробив кореспондент Times Саймон Шустер, та опублікував знімок у своєму мікроблозі у Twitter.

Фото свідчить, що Меркель займається шопінгом самостійно, але в компанії свого охоронця. Як повідомили працівники супермаркету, канцлер приходить за покупками до них регулярно, тож, інші відвідувачі вже не звертають на неї особливої уваги: «Нікого з покупців це не турбує, немає спроб зробити селфі тощо».

3
Ярослав Качинський

Як повідомили інші користувачі у коментарях, так само власноруч купують собі продукти польський президент Ярослав Качинський та Прем’єр-міністр Беата Шидло.

Беата Шидло
Беата Шидло

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  у вересні Папа Римський Франциск приїхав в магазин окулярів на звичайній машині і провів там близько 40 хвилин, приміряючи нові оправи. У підсумку він попросив, щоб йому просто вставили нові скельця і наполіг, що сам оплатить покупку.

Інформаційний Акцент

  • Neon

    Фрау Мьоркєль, а що, спєцраспрєдєлітєлєй немає?
    Слабо’…

  • алла

    Ничего удивительного в этом нет. Нормальные люди живут в нормальной стране. Покупают то, что им по вкусу и по карману. Не делают из этого проблем, никого не напрягают. Ближе к народу и без показухи. Молодцы! Нам только надо поучиться у них.

    .