кран
Тарифи на гарячу воду зростуть з 1 липня

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на гаряче водопостачання до 63-78 гривень за куб. м з 1 липня. Про це пише Depo.ua.

Вартість залежатиме від наявності рушникосушки в квартирі та постачальника послуги.

Наприклад, в Києві гарячу воду подають кілька компаній. Для клієнтів «Київенерго» ціна виросте до 77,67 грн. за куб. м з рушникосушником і до 71,59 грн. без нього.

Для тих, кому водопостачання забезпечує «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ) тариф визначили на рівні 67,95 грн. з рушникосушником і 62,68 грн. без нього.

Така різниця утворилася через те, що компанії використовують різні матеріали для вироблення теплової енергії: «Київенерго» – природний газ, а «Євро-Реконструкція» – ще й вугілля-антрацит.

Тим часом у столиці стартують гідравлічні випробовування тепломереж. Зокрема, з 10 до 24 травня мешканці 1350 будинків Дніпровського, Дарницького та Подільського районів столиці залишаться без гарячої води.

Дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті для клієнтів «Київенерго».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ