«Нафтогаз України»
Кремль хоче, щоби Київ оплачував поставки газу окупованому Донбасу

Заступник голови правління «Газпрому» Алєксандр Мєдвєдєв вважає, що оплату поставок російського газу на окуповані території повинен здійснювати «Нафтогаз». Про це повідомляє Інтерфакс.

«Ми виходимо з того, що цей контракт, доки «ДНР» і «ЛНР» перебувають у складі України, повинен бути оплачений контрактоутримувачем. Це область у складі України, там споживається газ. Ким він повинен бути оплачений? Тут питання навіть не бізнес-логіки, а життєвої логіки. Такі заяви робляться, що ми не будемо платити пенсії…», – заявив він.

Як відомо, в лютому прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв доручив «підготувати пропозиції про постачання газу для потреб так званих «ДНР» і «ЛНР». Пізніше російські ЗМІ повідомили про те, що Росія нібито почала постачати газ в зону АТО.

У свою чергу, «Нафтогаз» попередив, що не збирається оплачувати постачання «Газпромом» блакитного палива на ці території, оскільки російська компанія за контрактом зобов’язана віддавати газ на кордоні та не втручатися в його розподіл всередині країни.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ