«Газпром»
Азербайджан припинив закупівлю газу в Росії

«Азербайджанська метанолова компанія» («AzMeCo») припинила закупівлі блакитного палива у «Газпрому» через нерентабельність, повідомляє УНІАН.

«Газпром» та «AzMeCo» підписали 11 вересня середньостроковий договір купівлі-продажу газу обсягом до 2 мільярдів кубометрів у рік. За час дії контракту компанія придбала понад 100 мільйонів кубометрів газу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, влітку 2015 року російський монополіст «Газпром» став неплатоспроможним за контрактами з купівлі газу в Туркменістану.

Нагадаємо, через російську військову агресію з 1 липня Україна призупинила прямий імпорт газу з РФ, він надходив лише шляхом реверсу від європейських партнерів. У зв’язку з підготовкою до опалювального періоду 12 жовтня постачання російського газу відновилося. Вартість російського газу в четвертому кварталі для України становить 227,36 доларів США за тисячу кубометрів. Єврокомісія гарантовано надасть Україні матеріальну допомогу для розрахунку для російський газ розміром у 500 мільйонів доларів.

Читайте:  Закінчення ери кремлівської монополії: Польща та країни Балтії підписали історичну газову угоду

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ