General Electric
General Electric підписала меморандум про співпрацю з «Укрзалізницею» та ДП «Антонов»

Американська корпорація General Electric підписала меморандуми про співпрацю з державним підприємством «Антонов» і ПАТ «Укрзалізниця». Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише «Інтерфакс-Україна».

«На майданчику міністерства інфраструктури ми підписуємо два стратегічні і політичні документи про співпрацю з GE. Це рішення невипадкове: ми довго зважували позиції всіх гравців на світовому ринку. Ми розуміємо, що GE – компанія №1 у світі з виробництва дизельних локомотивів», – повідомив він.

За його словами, підписаний з «Укрзалізницею» документ створює правову основу для подальшої співпраці стратегічного характеру у виробництві локомотивів в Україні.

«Другий документ не менш важливий. Це – ДП «Антонов». Ми – одна з небагатьох країн, яка випускає свої літаки. Вважаємо, що співпраця з GE у сфері поставок двигунів допоможе підняти наші літаки на інший рівень якості. Ми зможемо зайняти заслужену нішу у світовому авіапросторі. Те, чого потребує світ, – це літаки «Антонова», але з якісними європейськими двигунами», – сказав міністр.

В свою чергу, голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун розповів про процес реформування ПАТ.

«Це, перш за все, модернізація – локомотиви, вагони, всі знають, що вони мають потребу в модернізації. Я впевнений, що завдяки співпраці з GE ми зможемо прискорити ці процеси і побудувати економічно ефективний парк машин. На нас чекають переговори про напрямки модернізації, зокрема й з іншими виробниками», – сказав він.

General Electric – американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, зокрема, локомотивів, енергетичних установок, газових турбін, авіаційних двигунів тощо.

Компанія станом на 2015 рік обіймала дев’яте місце в списку найбільших публічних компаній Forbes Global, і була найбільшою в світі нефінансовою ТНК, а також великим медіаконцерном.

У рейтингу Financial Times за ринковою капіталізацією General Electric займає 13 місце в 2015 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ