5204fbc-donald-tramp-limuzin
Новий лімузин для президента США обійдеться в 20 мільйонів доларів

Новоспечений президент США Дональд Трамп не їздитиме на «Кадилаку» Барака Обами – лімузин для Дональда Трампа створять «з нуля». Про це пише Автоцентр.

45-й глава Білого дому отримає машину нового покоління. Відомо, що лімузин Трампа вже проходить випробування, а його випуск забезпечить концерн General Motors.

Варто зазначити, що це не є забаганкою мільярдера. Якби переміг не Дональд Трамп, нову автівку отримала б Гілларі Клінтон. Адже розробкою автомобіля президента компанія GM зайнялася до початку президентських перегонів. Секретна служба США замовила його ще в 2013 році.

Жодних подробиць про новий президентський лімузин немає –  це державна таємниця, пише видання. Але за неофіційними даними, броньований автомобіль президента США обійдеться в 20 мільйонів доларів (без урахування коштів на розробку). Причиною такої високої ціни лімузина є його «тираж» –  10 екземплярів (близько 2 млн. дол. кожен). Випуск десятка машин необхідний для забезпечення охорони і безпеки глави держави.

5ea5df4-limuzin-trampaКрім броньованих лімузинів-двійників, для забезпечення охорони президента США вже за традицією задіють спеціальні позашляховики з кулеметними точками і засобами спецзв’язку, а також комплексами для блокування зв’язку (включаючи стільниковий зв’язок) і «глушіння» сигналів для захисту від вибухових радіокерованих пристроїв.

За попередніми даними, новий лімузин Трампа важитиме близько 5 тонн, а товщина броні становитиме орієнтовно 20-22 см.

Вперше проїхатися в президентському лімузині Трамп зможе під час інавгурації, запланованої на 20 січня 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ