Лєнцов
Російський генерал-полковник Алєксандр Ленцов нині координує дії бойовиків

Російський генерал-полковник Алєксандр Лєнцов, який раніше керував російською групою в Спільному центрі з контролю та координації вогню, нині координує дії бойовиків. Про це Українській правді повідомив прес-секретар Генштабу Владислав Селезньов.

Лєнцов є заступником командувача Сухопутними військами РФ. «Лєнцова зняли з посади в СЦКК ще навесні, він знає всі розташування українських сил, бо був у Спільному центрі. А тепер він неофіційно, в якості «відпускника» перебуває на тому боці», – сказав Селезньов.

«Керівництво він здійснює з Донецька, але може пересуватися всією підконтрольною бойовикам територією. Це наша оперативна інформація. Наша розвідка ж працює», – сказав Селезньов. Нагадаємо, ще в лютому серед ватажків бойовиків у районі Дебальцевого на Донеччині був помічений чинний заступник командувача Сухопутних військ РФ та генерал-лейтенант Олександр Лєнцов.

Тим часом на всіх напрямках у зоні АТО ситуація є напруженою. Про це заявив речник АП з питань АТО Андрій Лисенко. Зокрема, у західних околицях Донецька бойові дії ведуться цілодобово. Під ворожий артобстріл знову потрапили житлові квартали Авдіївки. А от на Маріупольському напрямку противник також перейшов до тактики відкритого застосування важкого озброєння, зокрема, у світлу пору доби.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сили антитерористичної операції у ніч на понеділок, 10 серпня, в районі с. Старогнатівка Волноваського району Донецької області в ході контратаки захопили ключові висоти, які раніше контролювалися незаконними збройними формуваннями.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ