Учені зробили історичне відкриття щодо найдавніших цивілізацій
Учені зробили історичне відкриття щодо найдавніших цивілізацій

Генетики встановили, що сучасні корінні жителі Австралії та Папуа Нової Ґвінеї є представниками найдавнішої цивілізації у світі з тих, що існують до сьогодні. Про це інформує The Guardian.

Відповідно до результатів дослідження, перші пращури австралійських автохтонів жили ще понад 50 тисяч років тому. Учені висловили думку, що пращури цих аборигенів були першими людьми, які перетнули океан.

Крім того, один із дослідників, які працювали над цим відкриттям, данський біолог-еволюціоніст Еске Віллерслев заявив, що в той час, поки «пращури європейців тихенько сиділи на своїх місцях, боячись цього світу, родоначальники австралійців уже подорожували Азією та перетинали моря».

Під час роботи над дослідженням науковці проаналізували ДНК 83 корінних австралійців і 25 папуасів. Завдяки цьому вдалося встановити, що родоначальники австралійців залишили Африку і вперше прибули на австралійський континент приблизно 50 тисяч років тому.

Учені стверджують, що протягом 4 тисяч років до прибуття європейців на континент аборигени залишалися практично ізольованими. За словами дослідника, можливо, вони є найдавнішою групою у світі, яка була так довго прив’язана лише до одного місця на Землі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ