Кернес
мер-«ясновидець»

У день виборів Геннадій Кернес, схоже, відкрив у собі екстрасенсорні здібності. В інтерв’ю журналістам телеканалу 1+1 претендент на крісло мера Харкова передбачив результат голосування.

«Я вам точно можу сказати, що ми виграємо вибори – я і моя команда, як у міську раду, так і вибори Харківського міського голови!» – запевнив чинний мер другого після столиці найбільшого міста України.

Ще на початку року харків’яни просили Президента України зняти Кернеса з посади міського голови та розпустити Харківську облраду. Причиною невдоволення стала відмова ухвалювати програму забезпечення територіальної оборони регіону. Щодо самого Геннадія Кернеса взимку 2014 року було відкрито кримінальне провадження за підозрою у катуванні та викраданні людей.

Але такі «нюанси», як виявляється, не стали перешкодою для перемоги на місцевих виборах-2015. Політолог Володимир Фесенко вважає причиною настільки впевненої перемоги Кернеса те, що в нього не було справжніх сильних конкурентів.

Варто зазначити, що за офіційними даними ЦВК, Геннадій Кернес набрав на виборах міського голови Харкова близько 60% голосів.

Людмила Гаврилюк, для видання Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ